MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8873076
nr 887 3076
Stolar
6 st
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:32:18
300 kr
600 kr
450 kr
600 kr